NOX LAB specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania pod specyficzne potrzeby klientów, zgodnie z profilem ich działalności.

Officium

OFFICIUM to zaawansowany program do zarządzania Kancelarią Prawniczą.
Został stworzony w najnowszej technologii webowej, dzięki czemu nasi odbiorcy otrzymali najwyższe bezpieczeństwo przesyłu i zabezpieczenia danych oraz możliwość pracy z dowolnego miejsca na Ziemi.

Habitus

System Habitus, produkt skierowany dla branży motoryzacyjnej, do wielu lat wykorzystywany jest przez dealerów takich marek jak BMW, Jaguar, Land Rover, Mazda, SsangYong, Subaru, Mitsubishi, Chrysler, Jeep, Dodge, Bosch. System Habitus wciąż jest rozwijany i dostosowywany do postępujących zmian i wymogów polskiego rynku motoryzacyjnego.

Profil działalności

NOX LAB to doświadczony zespół developerów nadzorowany przez wykwalifikowaną kadrę managerską, co pozwala nam podejmować się wielu trudnych wyzwań
i zrealizować je z sukcesem. Prowadzenie projektów według zasad metodyki PRINCE 2 (certyfikowana kadra) zapewnia uporządkowany i usystematyzowany postęp prac zawsze ukierunkowanych na realizację celu.

Zarządzanie powierzoną infrastrukturą informatyczną odbywa się zawsze według zaleceń opisanych w ITIL(certyfikat). Najnowsze stosowane przez nas technologie , zapewniają pełną skalowalność tworzonych rozwiązań a szeroki dostęp do współpracujących specjalistów będzie pozwalał dokonywać niezbędnych modyfikacji
w przyszłości.

Komponenty wykorzystywane przez nas w procesach wytwórczych zyskały uznanie
w oczach takich odbiorców i dostawców oprogramowania jak: IBM, MasterCard, SyBase, Allianz, Bank of America, Deutche Bank i wiele innych.

Nasze wartości

Zaplecze techniczne i wiedza ekspercka zapewniają tworzenie bezpiecznych systemów teleinformatycznych. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza zdobyta podczas realizacji bardzo złożonych projektów IT dla różnych sektorów i branż pozwalają nam oferować rozwiązania, które chronią  zasoby informatyczne naszych klientów.

Nasze  rozwiązania  tworzymy na podstawie analizy biznesowej i technicznej firmy lub instytucji - dzięki czemu są w 100% dostosowane do potrzeb naszych klientów. Metodologia i szeroka gama narzędzi umożliwiają realizację złożonych projektów spełniających wszelkie najbardziej wyszukane wymagania.

Zapraszamy do współpracy